Nogi do mebli :: drewniane nogi do mebli, nogi do stolów, sof, foteli, biurek i taboretów
+48 505 500 176

Producent nóg meblowych z drewna

Produkcja nóg z drewna

Wystrój wnętrza ma dla Ciebie duże znaczenie? Często zwracasz uwagę na drobne detale i ozdobne szczegóły? My też – dlatego od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą drewnianych nóg do mebli, które pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną.

Produkcja nóżek meblowych na najwyższym poziomie

Tworzymy oryginalne projekty nóżek meblowych, których nie znajdziesz w popularnych sklepach sieciowych. Do ich produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Starannie wyselekcjonowane lite drewno, z którego powstają nasze ozdobne nogi do stołów, foteli, taboretów, sof czy biurek poddawane są odpowiednim procesom czyszczenia, suszenia oraz obróbki, aby w pełni wydobyć naturalne piękno drewna. Wszystkie egzemplarze nóżek meblowych, które opuszczają nasz warsztat produkcyjny, są również właściwie zabezpieczone, tak by mogły służyć przez bardzo długi czas.

Produkcja nóg drewnianych – zamówienia indywidualne i hurtowe

Wykonujemy nie tylko standardowe produkty w postaci klasycznych nóżek meblowych. Zajmujemy się również produkcją nóg drewnianych na specjalne zamówienia według projektów przekazanych przez naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązania. Potrzebujesz niestandardowych wymiarów nóżek drewnianych do stołu lub regału? Chcesz, aby fachowiec zajął się naprawą uszkodzonej nogi Twojego ulubionego fotela? Jesteś producentem mebli tapicerowanych i chcesz podjąć współpracę? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły projektu!

Funkcjonalne i dekoracyjne nóżki meblowe – wysoka jakość oraz atrakcyjna cena

W naszej ofercie możesz znaleźć cztery kolekcje nóg drewnianych w wersji surowej lub lakierowanej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni element do konkretnego mebla. Proponujemy między innymi zestawy frezowanych nóg z kolekcji Modern, tradycyjne elementy w kształcie prostopadłościanu z kolekcji Classic, zestawy drewnianych nóg toczonych na tokarce bryłowej z kolekcji Standard, a także nogi meblowe dostępne w dziesięciu różnych wysokościach z kolekcji Glamour. Wszystkie nasze produkty są piękne, wytrzymałe i łatwe w montażu.      O FIRMIE

  STOLARSTWO I TOKARSTWO W DREWNIE RUSIN KRZYSZTOF
  Białka 75, 34-220 Maków Podhalański
  NIP: 5520103588

  OBSERWUJ NAS

  • www.wyprodukowanowpolsce.pl

  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@nogidomebli.com
  • tel. +48 505 500 176


  pudełka z drewna Copyright nogidomebli.com
  ilość odwiedzin: 156731, , dzisiaj: 200